www.busa.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποτάκι για αυριο 18/2/2010

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ποτάκι για αυριο 18/2/2010 Empty Ποτάκι για αυριο 18/2/2010

Δημοσίευση  Admin Τετ Φεβ 17, 2010 11:33 am

Αύριο Πέμπτη 18/02/10 και ώρα 21.0μμ μαζευόμαστε όλοι στο καφέ μπαρ Eρωτικός στην Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης απλά για ένα ποτάκι. Σκέψη μου είναι να το καθιερώσουμε κάθε Πέμπτη. Λοιπόν πείτε προτάσεις !!! affraid affraid
Admin
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Θεσσαλονικη

https://busa.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποτάκι για αυριο 18/2/2010 Empty Απ: Ποτάκι για αυριο 18/2/2010

Δημοσίευση  ???????? Σαβ Φεβ 20, 2010 5:11 pm

Η Πεμπτη ειναι λιγο δυσκολη μερα λογο ανοιχτης αγορας και οπως καταλαβαινετε ειναι δυσκολο για καποιους που δουλευουν κυριως να ερχονται στις συγκεντρωσεις (εγω προσωπικα δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα σ'αυτο).
Επισης προτινω να υπαρχει και καμια αλλαγη στον χωρο που βρισκομαστε (να μην ρουτινιασουμε κιολας ) και αν γινετε ρε παιδια λιγο πιο νωρις για τον λογο οτι αν υπαρχει κατι να συζητηθει δεν προλαβαινουμαι να το ανοιξουμε το θεμα γιατι απο την μια καθυστερουμε λιγο να μαζευτουμε απο την αλλη σιγα σιγα οι περισσοτεροι λακιζουν οσο πεναει η ωρα και ειναι φυσιολογικο κατα την αποψη μου,οποτε ουσιαστικα ο λογος της συναντησης μας καταλειγει να ειναι απλως ενας τροπος να πιουμε ενα ποτο με την παρεα και αυτο μονο.
Ισως θα ηταν καλο να υπαρχει και ενας χωρος πιο ηρεμος ωστε να γινονται πιο ουσιαστικες συζητησεις που αφορουν τα θεματα της λεσχης.
ΓΙΩΡΓΟΣ

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποτάκι για αυριο 18/2/2010 Empty Απ: Ποτάκι για αυριο 18/2/2010

Δημοσίευση  Admin Τρι Φεβ 23, 2010 7:09 am

Σωστός Γιώργο !!!! Στην επόμενη συνάντηση μας να καταθέσουμε τις προτάσεις μας έτσι ώστε να επιλέξουμε μέρη και ώρες !!!! Μπράβο Γιώργο !!!!
Admin
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Θεσσαλονικη

https://busa.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποτάκι για αυριο 18/2/2010 Empty Απ: Ποτάκι για αυριο 18/2/2010

Δημοσίευση  DinoRossi Τρι Φεβ 23, 2010 10:25 am

Μια ωραία καφετέρια που επισκέφθηκα αρκετές φορές το τελευταίο διάστημα είναι το Cafe Coco στους Αμπελόκηπους στην εκκλησία του Αγ. Παντελεήμων κοντά. Είναι αρκετά ήσυχη ειδικά απογευματινές ώρες και ο dj του μαγαζιού κάτοχος ZZR 1400 R είναι ήδη σε μια ομάδα δικυκλυστών και πάνε πολλά και οργανωμένα ταξίδια. Ίσως πάρουμε και νέες ιδέες ρε παιδιά.
DinoRossi
DinoRossi

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2010
Ηλικία : 43
Τόπος : Thessaloniki

http://www.youingreece.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποτάκι για αυριο 18/2/2010 Empty Απ: Ποτάκι για αυριο 18/2/2010

Δημοσίευση  ???????? Τρι Φεβ 23, 2010 2:40 pm

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΡΕ ΑΔΕΛΦΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΗ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΩΣΤΑ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ Ο ΖΟΥΖΟΥΡΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΜΑΤΑ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΑΝΩΤΕΡΩΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΜΑΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΑΣΗ ΣΤΑ ΗΧΕΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης